آرشيو 2014 سپتامبر

دانلود آهنگ جدید

ایمیل پشتیبانی سایت : hamid.hajisafari@gmail.com

به دلیل به روز بودن روزانه سایت از صفحات دیگر هم استفاده کنید

۱۰گام کوچک برای بهتر کردن شخصیت خودتان

7

ایجاد تغییر مثبت در زندگی کار سختی است. اما چقدر سخت؟ آنقدر سخت که میلیون‌ها نفر به رفتارهای ناسالم خود ادامه می‌دهند، از نظر سلامتی در وضعیت بدی قرار دارند و از نظر اقتصادی شرایط چندان برایشان مساعد نیست. اما با اینحال حاضر نیست رفتارهای خود را عوض کنند.

چالشی به این سختی نیاز به کمک دیگران و ابزار بخصوصی دارد. اما خوشبختانه یک کارآفرین استرالیایی به نام نیک کروکر در این زمینه توصیه‌هایی خوبی ارائه داده است. او موسس یک سایت به آدرس JoinSessions.comمی‌باشد که یک شبکۀ تندرستی اجتماعی محسوب می‌شود و به افراد کمک می‌کند تا زندگی سالم‌تر و فعال‌تری داشته باشند. در حین تاسیس این سایت، او فرصت‌های بسیاری داشت تا بفهمد وقتی می‌خواهیم تغییر مثبتی در زندگی خود ایجاد کنیم، چه چیزی برایمان خوب است و چه چیزی بد. کروکر در طی یک سخنرانی در مورد تلاش‌های خودش برای بهبود زندگی شخصی‌اش گفته و در جریان ۱۰ تکنیک مفید توضیح داده که چگونه می‌توان تغییر را بدست آورد:

۱   بدست آوردن یک رفتار جدید راحت‌تر از پایان دادن به یک رفتار فعلی است.

توبیخ کردن خود به خاطر رفتارهای فعلی را فراموش کنید. به جای آنکه تلاش کنید به یک عادت قدیمی پایان دهید، سعی کنید رفتارهای جدید و بهتری را به عادت‌های فعلی خود اضافه کنید.

۲  هر تغییر را در یک مدت زمان مشخص ایجاد کنید.

ادامه مطلب

ارتباط و نقش رنگ ها در ثروتمند شدن

6

در اینکه رنگ به هزار و یک طریق بر زندگی ما اثر می‌گذارد. شکی نیست. چیزی که می‌پوشیم می‌تواند در ارائه تصویری از موفقیت و اعتماد به ما کمک کند.

اگر می‌خواهید بیشتر بفروشید یا می‌خواهید احترام بیشتری به دست آورید پس باید به رنگ‌هایی که می‌پوشید، توجه کنید.

رنگ‌ها قدرتمندند و می‌توانند ما را مجبور به دیدن، موفقیت و اعتماد ‌کنند. دفعه بعد که ملاقات مهمی با مشتری دارید یا می‌خواهید پیغام مهمی را به طرف مقابل‌تان برسانید حتما به آنچه می‌پوشید توجه کنید. درک درست از معنی رنگ در کسب و کار ابزار ارزشمندی برای به‌دست آوردن روش‌های بازاریابی درست و ایجاد کسب و کار موفق است. ایده رنگ توسط بسیاری از شرکت‌های موفق دنبال می‌شود زیرا آنها معتقدند استفاده از رنگ می‌تواند اثرات چشمگیری بر ذهن و بدن داشته باشد. در کسب و کار اهمیت رنگ در چند چیز خلاصه می‌شود که با هم مرور می‌کنیم.

ادامه مطلب

ازحرف اول نام دیگران پی به شخصیت آنها ببرید

5

این مطلب ترجمه یک مقاله عربی بوده و متاُسفانه حروف {پ} {ژ} {گ} و {چ} رو نداره

الف)خوش رفتار و در باطن میانه رو و ملاحظه کار و خونگرم است و با همه کس زود دوست می شود . پیراهن سیاه برای او نامبارک است .هر چه را طلب کند زود بیابد و بیماری او همیشه در باد قولنج گردن و پهلو است .

ب ) زیبا و با محبت و رفیق باز و مغرور و جیب او خالی و قدر مال دنیا را نداند

ت ) خوش چهره و خوش اخلاق ، کم خواب و هرگاه مرتکب گناه می شود سریع توبه می کند و اگر دل کسی را به درد آورد در پی آن است که دلجویی کند و همیشه احساس تنهایی می کند .

ث ) ثابت قدم و پراراده و در هر کاری ولی گیرا است خوش اخلاق و پر عقل است و پیشانی او بلند است و هرگز محتاج نخواهد شد .

ح ) خوش اخلاق و با محبت ، او همیشه از دردشکم رنج می برد و این بیماری هرچند وقت یکبار به سراغ او می آید چهره او یا سیاه چهره و قوی استخوان یاسفید پوست و بزرگ اندام .

ادامه مطلب

چرا نباید از شخصیت افراد بُت بسازیم؟

4

اسطوره سازی و اسطوره پرستی همیشه از دیرباز و در دوره های مختلف حیات بشر وجود داشته و همواره انسانهایی بوده اند که بواسطه برخی قابلیتها و جذابیتهای خود، توجه مردم را به خود جلب کرده اند.

سیاست مداران، ورزشکاران، هنرمندان و دانشمندان از جمله کسانی هستند که افراد جذب شخصیتشان شده و به نوعی خواستار الگوبرداری از سبک زندگی، اخلاقیات و نگرشهای آنها هستند. اینکه فردی به کسی دیگر علاقه پیدا کند و به عبارتی طرفدار وی گردد امری کاملا طبیعی و قابل قبول است، اما مشکل از آنجایی پدید می آید که این علاقه تبدیل به شیفتگی افراط گونه میشود به نوعی که انسان مرید و دلباخته بی قید و شرط و بی چون و چرای فرد مورد علاقه اش میگردد. شخصیت پرستی و اسطوره سازی از دیگران به نوعی منشاء بسیاری از معضلات اجتماعی میگردد که از دو جنبه کلی قابل بررسی است: مسائلی که در خصوص شخص اسطوره پدید می آید و مسائلی که در خصوص شخص یا اشخاص اسطوره پرست پیش می آید.

ادامه مطلب

به راز شخصیت خود پی ببرید

3

روش کار با این نوع تست بدینصورت است که با خواندن این تست و انتخاب گزینه مناسب به سوالی که در مورد شخصیت خود دارید پاسخ می دهید و به رمز و راز درونی خود پی می برید.
اگر می‌خواهید بدانید چه شخصیتی دارید با خودتان صادق باشید و این تست را انجام دهید.
۱ ــ فرض كنید شما مشخصه صورت كسی هستید، كدام قسمت از صورت او هستید؟

الف: چین و چروك
ب: لكه
ج: خال زیبایی
د: كك و مك
هــ : لبخند
۲ ــ دوست دارید چه نوع پرنده‌ای باشید؟
الف: شباهنگ
ب: جغد
ج: عقاب
د: فلامینگو
هــ : پنگوئن
۳ ــ كدام یك از آلات موسیقی را دوست دارید؟
الف: پیانو
ب: ویولن
ج: سازدهنی
د: گیتار
هــ : دف

ادامه مطلب